KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 11565046
nr 1156 5046
Lasse Stevenfeldt
(1930-2014), Sverige
Blyerts, 1958, motivet: 19x17
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 januari 2018
kl 19:03:59
22/1 18:48:12
Lasse Stevenfeldt
Läs mer om Lasse Stevenfeldt